Підтримайте петицію! Триває збір підписів під петицією щодо позбавлення звання Герой України Надії Савченко…

Про це нагадав політолог Віктор Таран на своїй сторінці у Facebook.

Наразі зібрано лише 1 868 голосів, хоча для розгляду петиції президентом необхідно 25 тисяч.

«До завершення голосування залишилося всього 68

днів. З такими темпами навряд чи потрібна кількість голосів для розгляду набереться, тому активно підписуємось», — закликав Таран.

У тексті петиції вказано, що Надія Савченко вела систематичну та неприховану антиукраїнську діяльність на користь країни агресора, брала участь у гібридних, підривних операціях, поширювала брехливу інформацію через телеканали ворога, поводилась непристойно та вчиняла інші дії, що порочать звання «Героя України».

До слова, Савченко останнім часом активно ходила на ефіри на канали Медведчука-Козака і часто з її уст лунали дивні заяви.

А ось після блокування телеканалів, Савченко дала скандальний коментар, який одразу підхопили російські видання.

«Закриття каналів – це авторитарне рішення, яке ніяк не лягає в рамки законів України, але Зеленський вже стільки раз досить жорстко ухвалював рішення з порушенням закону, і поки це ніяких наслідків ні йому, ні країні не несло. Але коли ми судимо про ситуацію через власну призму або власну нелюбов до якихось людей і якихось телеканалів, то ми повинні розуміти, що авторитарний режим потім неминуче перероджується в тоталітарний і це відразу починає стосуватися кожного! Ти або за правову країну, в якій все за правилами, або за те, що «ми хочемо».

А ми зараз хочемо, наприклад, щоб була весна і всіх олігархів посадили. Ми цього хочемо і нам плювати, якщо Зеленський при виконанні наших бажань порушить закон, нехай бере і саджає. Але в який бік цей тоталітарний режим потім буде включатися, для захисту народу або проти нього, це вже велике питання. А в даному випадку-людей шкода. Правильно сказав Юрій Бойко про те, що Медведчук і Козак все це переживуть, а ось що будуть робити півтори тисячі журналістів – інше питання».

«А мітингів я не чекаю. Після наших двох Майданів, після того, що зараз відбувається в Білорусі і Росії, у нас в суспільстві зараз повністю фригідна позиція. Людям все одно навіть, якщо хтось поруч буде помирати. Ми просто зараз не здатні ні на які подвиги»- заявила Савченко.

Після таких заяв ексдепутатки вважаємо, що петиція цілком обгрунтована і Савченко не повинна носити звання Героя України.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *