Неділя ранок, підпис Є! Не олігархам а дітям! Маленькі українці отримають кошти від користування та видобутку надр

Незабаром в Україні запровадять економічний паспорт українця. За ним всі діти, народжені в Україні, до моменту настання 18 років зможуть отримати кошти від користування та видобутку надр України.

Про це у п’ятницю, 19 березня, заявив президент України Володимир Зеленський, коментуючи підсумки засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Він нагадав, що на основі пропозицій, внесених Службою безпеки України, застосовано персональні економічні санкції, зокрема блокування активів, обмеження торговельних операцій та транзиту ресурсів, а також анулювання та зупинка ліцензій і спецдозволів на користування та видобуток надр України щодо 19 компаній.

“Які, на думку правоохоронців, отримали ці ліцензії за заниженою ціною, завдавши державі великих збитків. Згідно з Конституцією України, надра є власністю всього народу України.

Часи, коли існував список прізвищ, які вважалися українським народом і можуть володіти та користуватись надрами, ці часи закінчились.

В контексті цього хочу повідомити, що незабаром ми запропонуємо механізм для втілення в життя однієї з моїх передвиборчих обіцянок. А саме про економічний паспорт українця.

За ним всі діти, народжені в Україні, до моменту настання 18 років зможуть отримати кошти від користування та видобутку надр України.

Що будуть накопичуватись на їхньому персональному депозитному рахунку в банку. І після досягнення повноліття зможуть бути витрачені ними на здобуття вищої освіти в Україні”, – заявив Зеленський.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Нагадаємо, що РНБО на засіданні ухвалила рішення ввести “максимальний” обсяг санкції, які передбачений чинним законодавством, щодо

РНБО ввела максимальний обсяг санкцій проти Януковича, Азарова та інших ексчиновників: перелік низки колишніх високопосадовців часів режиму Януковича та осіб, які сприяли спецслужбам Росії в окупації українських територій в 2014 році, а дехто причетний до фінансування тероризму. У переліку, зокрема, президент-втікач Віктор Янукович, колишній прем’єр-міністр Микола Азаров, колишня “прокурорка” Криму Наталія Поклонська.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *