А сьогодні мені стало по-справжньому страшно. Я прийшла додому …

А сьогодні мені стало по-справжньому страшно.
Я прийшла додому … Подивилася новини … Я приголомшена. Але ошелешена не тим, що побачила, а тим, що я відчула.

Буду говорити як є. Прям ось з цифрами і конкретними даними.
Я дуже сподіваюся, що ця стаття потрапить на очі аналітикам-соціологам, які обслуговують нинішню владу, і допоможе їм замислитися. Хоч про щось.

Після подій Майдану і після розуміння того, як усіх нас дружно і весело нагнули, я стала абсолютно аполітичною і байдужою до всіх цих високим ідеям “про щасливий край мій Калиновій” … Тоді, взимку 2013-2014, я, як і багато інших студенти, йшла на ці барикади і робила все, щоб просто МАТИ НАДІЮ на гідне майбутнє.

І ось розчарування: війна, яку ніхто не зупинив; смерть мого друга Тараса Бруса, яка трапилася з вини Вови Парасюка – нинішнього нардепа. Того самого Вови, який не здатний більше ні на що в цьому житті, крім як махати ногами і їздити на броньованих Шкоді, відібраної у волонтерів з АТО для особистих цілей; це і розмови про закриття мого рідного ліцею, який випускає кращих фахівців. Розчаруванням став і суд між моєю мамою і її директором за докучання і безлад, які з радістю прикривав його кум – мер мого рідного міста.

Розчаруванням стала і подальша доля мого чоловіка, який переживши 2 полону, контузію і котел під Новосвітлівка, повинен ходити і доводити Ларисі Петрівні Федорук (читай – рудої продажної тварини) – нашої чолі Ворзельської сільської ради, що він дійсно має законне право на отримання землі. Багато розчарувань ….

Настала порожнеча. Це як вигоряння на роботі. Тільки більш глибоке і екзистенціальне.
І з того моменту і до сьогоднішнього дня, всі мої дії зводилися лише до отримання щастя і задоволення в межах інтересів моєї сім’ї: хороший одяг, гарне харчування, цікавий відпочинок.

Господа соціологи, вдумайтеся тільки, що сьогодні відбулося у Ваших замовників: мені 22, я молода, але вже не студентка, якій нічого втрачати. Я непоганий фахівець, мої послуги затребувані на ринку і коштують дорого. І звичайно ж мені за це непогано платять. Мій особистий місячний дохід перевищує середню київської зарплати. У мене миле личко і классненький чоловік. На моє щастя, поки що я щодо здорова. А хіба у мене є вибір? Адже я прекрасно пам’ятаю, що інсульт – це luxury life, яку я можу дозволити собі тільки раз на рік. У мене немає дітей.

Я трохи розбираюся в соціології і прекрасно знаю, що згідно Вашої аналітиці все описане вище – це портрет самого політично “ледачого і нерухомого” українця. І Ви знаєте, що нас багато. Тому Ви спокійні. Що Ви знаєте про нас?

Ці люди “22-35 років» не мастаки на будь-які політичні понти, “ганьбу”, “банду – геть”, імпічменти, “Славу Україні”, вони не ходять на революції і не ганяються за привидами комунізму. Вони просто живуть, цінують цю стабільність і найголовніше – слабенько бачать жопу, так добре відчутну в провінціях і селах.

Жопу пенсіонерів і простих роботяг. Жопу студентів і наукової інтелігенції. Жопу вчителів і молодих лікарів. Жопу матір-одиначку, вдів і людей з інвалідністю. Цю загальну глобальну жопу.

Але не бачити – не означає “не відчувати”. Ось її я сьогодні і відчула.

Ви допустили помилку. Сьогодні Ваші замовники допустили помилку. Скажіть їм про цього якомога швидше. Інакше доля Януковича їм здасться манною небесною.

Всі сьогоднішні законопроекти, репліки Генпрокурора про розстріл протестуючих на камеру і дії Парламенту відібрали особисто у мене найголовніше – надію навіть на цю мізерну і клишоногі стабільність на найближче майбутнє.

Розумієте, про що я?

Я про те, що будучи тим самим “ледачим” політичним соціальним шаром і вже досягнувши дна своєї громадянської фрустрації, я все одно сьогодні задумалася

“А чи не взяти мені якусь лопату і не поїхати мені до Верховної Ради, підтримати тих самих хлопців, яких ще вчора я вважала купкою непотрібних бродяг, що створюють мені пробку на Хрещатику?”

Господа соціологи, почуйте: Вашим замовникам вдалося своєю нахабністю і безкарністю розворушити самий ледачий шар населення.

Донесіть їм просту річ: якщо так триватиме і далі, цей Майдан буде хворим, але швидким.
Візьміть до уваги. Ваша аналітика безнадійно застаріла, як тільки ви витягли її для звітності з принтера.

Автор посту Maria Mironchuk фото до матеріалу додано як приклад однієї зі служб новин України.

Джерело:24bombnews.info

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *