Годину тому! Яценюк зважився на немислиме – партія готова. Знає з ким це робити – Зеленський не чекав, країна на ногах

Лідер партії “Народний фронт”, прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк заявив, що наразі немає активної політичної стадії з точки зору виборів, але партія розвиватиметься.

У “Суботньому інтерв’ю” на Радіо Свобода він заявив, що наразі ведеться робота з відновлення повноцінної партійної діяльності, передає пресслужба партії “Народний фронт”.

“ЛЮДЕЙ ЗБИРАЄМО, ВІДНОВЛЮЄМО ПАРТІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ. ПАРТІЯ – ЦЕ Ж ЖИВИЙ ОРГАНІЗМ”, – СКАЗАВ ЯЦЕНЮК.

За його словами, вже дуже скоро партія “Народний фронт” буде готова до виборів.

“ЗАРАЗ СКАЗАТИ, ЩО, ВИ ЗНАЄТЕ, У НАС ЗАРАЗ ПАРТІЯ НА ХОДУ, У НАС ЗАРАЗ 20% РЕЙТИНГУ, МИ ГОТОВІ ДО ВИБОРІВ. НІ, МИ СЬОГОДНІ НЕГОТОВІ. АЛЕ ЗАВТРА МИ БУДЕМО ГОТОВІ ДО ВИБОРІВ”, – СКАЗАВ ВІН.

Яценюк нагадав, що його політична команда неодноразово доводила, що вміє вигравати.

“У 2010 РОЦІ НА ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ Я ПРИЙШОВ ЧЕТВЕРТИМ. У 2010-МУ БУЛИ МІСЦЕВІ ВИБОРИ, МИ ВЖЕ ПРИЙШЛИ ТРЕТІМИ. У 2012-МУ МИ ПРИЙШЛИ ДРУГИМИ, АЛЕ ПЕРШОЮ ОПОЗИЦІЙНОЮ ПАРТІЄЮ – ТОДІ КОЛИ МИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ З “БАТЬКІВЩИНОЮ”. У 2014-МУ МИ ПРИЙШЛИ ПЕРШІ. ТОБТО, Є ПОЛІТИЧНА ІСТОРІЯ. ЦЯ ІСТОРІЯ ПОСТУПОВО ДОКАЗУВАЛА, ЩО КОЛИ МИ БЕРЕМОСЯ ЗА РОБОТУ, МИ ВМІЄМО ЇЇ РОБИТИ. БЕЗ ПРОГРАШІВ НЕ БУВАЄ ВИГРАШІВ”, – ЗАЗНАЧИВ ПОЛІТИК.

Арсеній Яценюк нагадав, що був прем’єр-міністром, коли країна була у війні: “Це взагалі історичний шанс, одиниці в світі мали можливість боротися за свою країну і допомагати країні в найтяжчий для неї час”.

Він зауважив, що його політичнадіяльність залежить від дуже багатьох факторів.

“ЧИ ЗАЛИШИЛОСЯ В МЕНЕ БАЖАННЯ ЗАВЕРШИТИ ТЕ, ЩО Я РОЗПОЧАВ? ЧИ ЗАЛИШИЛОСЯ В МЕНЕ БАЖАННЯ РОЗПОЧАТИ НОВЕ? ЗВИЧАЙНО. ЯКЩО ПОЛІТИЧНА ДОЛЯ ВИЗНАЧИТЬ, ЩО ЦЕ ТРЕБА РЕАЛІЗОВУВАТИ, І ДАСТЬ ЩЕ ОДНУ МОЖЛИВІСТЬ – ЗВИЧАЙНО, ЩО Я ЦЕ БУДУ РОБИТИ. ТОМУ ЩО Я ЗНАЮ, ЯК ЦЕ РОБИТИ, І Я ЗНАЮ, З КИМ ЦЕ РОБИТИ”, – РЕЗЮМУВАВ ЯЦЕНЮК.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *