“Накресліть собі глобус Росії”: українка на КремльТБ блискуче заткнула пропагандистів.Відео

Українська журналістка Яніна Соколовська виступила з яскравою промовою на російському телебаченні, якою вона розвінчала улюблену тезу путінських пропагандистів про “братні” народи.Крім того, вона дорікнула Росії анексією Криму та військовою агресією на Донбасі й висловила впевненість у тому, що ці військові злочини проти України в будь-якому разі закінчаться.

Своє звернення Соколовська озвучила в ефірі пропагандистської програми “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1”.“Як тільки ви зрозумієте, що ми – не один народ, а різні люди та різні народи, як тільки ви зрозумієте, що потрібно говорити на рівних, – ви почнете чути нас, і ми почнемо чути вас. І тоді ви заберете й танки свої з Донбасу, і анексія Криму припиниться.

Але доти, доки ви волаєте, що ми – один народ, спільне коріння й скіфів ніяких не було, й України не було, одна велика Росія була завжди, то, вибачте, накресліть собі глобус Росії і ходіть, обіймаючись із ним! Якщо ви пропонуєте зняти шори нам, знімайте шори й ви!” – сказала українка, змусивши російських пропагандистів рознервуватися через її слова.

Источник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *