У ці хвилини! Зеленський зробив це – “добив” скандального суддю. Тупицький в ауті – почалось!

Президент Зеленський підписав указ про відсторонення судді Конституційного суду Олександра Тупицького (голови суду) від виконання своїх обов’язків.

Про це йдеться в указі Президента опублікованому на сайті глави держави.

Відсторонення триватиме з 28 лютого і терміном на один місяць.

По суті, президент продовжив своє попереднє рішення.

“Президент Володимир Зеленський підписав указ про відсторонення голови Конституційного суду Олександра Тупицького з посади судді КСУ ще на місяць.

Спочатку розглядався варіант відсторонення ще на два місяці, однак Зеленський поставив завдання вирішити питання з Тупицьким за один. Продовження відсторонення на два місяці створювало б негативну практику, коли замість вирішення проблеми по суті Тупицького просто не допускають до роботи, і тримають питання підвішеним замість його остаточного рішення.

За підсумками наступного місяця будуть оцінювати вже роботу тих, хто взявся вирішувати «питання Тупицького» “, – коментує указ Зеленського Сергій Лещенко.

Раніше, Зеленський повідомив про те, що має намір домогтися, щоби очільник Конституційного суду Олександр Тупицький пішов з посади.

Про це президент розповів у понеділок, 22 лютого, під час спілкування з журналістами на форумі Україна 30.

За його словами, Конституційний суд почне працювати, як тільки вдасться «позбутися» від його глави.

«КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД ЗАРАЗ ЗАБЛОКОВАНИЙ ЧЕРЕЗ ТОВАРИША… НУ, ВИ ЗНАЄТЕ, ЯКОГО. АЛЕ МИ КРОК ЗА КРОКОМ ПОЗБУДЕМОСЯ ТОВАРИША, ПОЧНЕ ПРАЦЮВАТИ КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД», – ЗАЯВИВ ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

При цьому якими будуть наступні кроки, Зеленський не сказав.

Нагадаємо, 29 грудня президент Володимир Зеленський своїм указом відсторонив на два місяці Тупицького від виконання обов’язків судді.

Пізніше в суді заявили, що Тупицький працює дистанційно, адже співробітники Управління державної охорони не пускають його до приміщення суду.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *