Щойно! Скандал не вщухає! Кива панікує! Зброя на руках – Зеленський викрив!

Почався обшук автобуса у дворі офісу ОТЗЖ. Слідчий знайшов рушниці, ножі, пістолети, шоломи і бронежилети, про це повідомляє телеграм-канал PavlovskyNEWS.

На питання нашого журналіста про зброю нардеп Ілля Ківа відповів, що рушниці і пістолети зареєстровані і в них гумові кулі, так як даний автобус орендує охоронна структура “Шторм”. За словами нардепа, зараз вона охороняє офіс ОТЗЖ, а затримані її співробітники знаходяться на роботі.

Кива в ефірі заблокованого “112 Україна” розповів, що обшуки стосуються подій, які відбулися в Києві 25 лютого.

“НІБИТО ПРОЙШЛО ОРІЄНТУВАННЯ ЩОДО АВТОБУСА, ЯКИЙ ОРЕНДОВАНИЙ ОХОРОННОЮ СТРУКТУРОЮ “ШТОРМ”, З ЯКОЇ В “ОПЗЖ” УКЛАДЕНО ДОГОВІР НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОХОРОНИ. ЦЕЙ АВТОБУС ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ОХОРОННОЮ СТРУКТУРОЮ.  НАСПРАВДІ В НЬОМУ ЗНАХОДИЛИСЯ ЛЮДИ, ЯКІ Є ЧЛЕНАМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ОХОРОННОЇ СТРУКТУРИ “ШТОРМ”. ОСКІЛЬКИ ЦЕЙ АВТОБУС ПОТРАПИВ В ОРІЄНТУВАННЯ, З ЯКИХ ПРИЧИН – НАМ НЕВІДОМО, НІБИТО ТІ ЛЮДИ БРАЛИ УЧАСТЬ В ЯКИХОСЬ ХУЛІГАНСЬКИХ ДІЯХ, ЯКІ ВІДБУЛИСЯ 25 ЛЮТОГО В КИЄВІ. МИ З ПОВНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЗАЯВЛЯЄМО, ЩО ДАНИЙ АВТОБУС І ТІ ЛЮДИ НЕ ПРИЧЕТНІ ДО ЖОДНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ І ЗЛОЧИНІВ. ЛЮДИ ЗАТРИМАНІ, ПЕРЕБУВАЮТЬ В НАРУЧНИКАХ…”.

В свою чергу, очільник Нацполіції в Києві Андрій Крищенко заперечив інформацію щодо обшуків в офісі ОПЗЖ, проте наголосив, що на вулиці Шота Руставелі було перехоплено автобус і затримано осіб, які перебували в ньому. Про це він заявив в коментарі Інтерфакс-Україна.

“У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ БУЛА МИРНА АКЦІЯ ЩОДО ЗАБУДОВИ. ПІД’ЇХАЛИ ДВА АВТОБУСИ, З НИХ ВИЙШЛИ ЛЮДИ В ЧОРНОМУ, ЗРОБИЛИ КІЛЬКА ПОСТРІЛІВ ІЗ ТРАВМАТИЧНОЇ ЗБРОЇ, ПОТІМ ПОЇХАЛИ. БУЛО ВВЕДЕНО ПЛАН СПЕЦІАЛЬНОЇ ПОЛІЦЕЙСЬКОЇ ОПЕРАЦІЇ В КИЄВІ, Й ПІД ЧАС ВІДПРАЦЮВАННЯ ЗАТРИМАНО ДВА АВТОБУСИ”, – ПОВІДОМИВ КРИЩЕНКО.

Він зазначив, що один автобус затримали в районі вулиці Шота Руставелі в Києві, а інший – у Київській області.

“ВІДКРИТО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ЗА Ч.4 СТ. 296 КК (ХУЛІГАНСТВО – ІФ), ЖОДНОГО СТОСУНКУ ДО ОБШУКІВ НЕ МАЄ”, – НАГОЛОСИВ КРИЩЕНКО.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *