У ці хвилини! На Банковій відбувається немислиме – прориваються до Президента. Зіткнення і крики – країна на ногах!

На вулицю Інститутську прийшло багато людей підтримати Стерненка.

Правоохоронці відкрили вузький прохід по Банковій з правого боку, але люди поки не поспішають ним скористатися і скандують “Київ, вставай!” І “Волю Стерненку”.

Екс-нардеп Володимир Парасюк вже вступив в словесну перепалку з нацгвардійцем, але поки зіткнень або провокацій немає.

“Прихильників Стерненка так і не пустили до Офісу президента. Доступ з усіх боків перекритий.

Зараз на Банковій близько 300-400 активістів, які кричать “Стерненку волю”, “Аваков – чорт” і націоналістичні гасла “, – пише” Політика країни”.

А ось перед початком акції проти тюремного ув’язнення Сергія Стерненка поліція перекрила входи до Офісу президента.https://www.youtube.com/embed/ErX-LbZW-zE?feature=oembed

Про це пише PavlovskyNews.

Обурений депутат Київради Ігор Мірошниченко зажадав пояснень від представниці поліції діалогу. Вона відповіла, що це зроблено, щоб уникнути провокацій і регламентовано Конституцією України.

“Під Офісом президента почалися зіткнення прихильників Стерненка з поліцією. Вони намагаються прорватися до будівлі ОП”, – доповнює “Політика країни”.

Поліція перейшла в наступ і відтіснила націоналістів від воріт Офісу президента. Вони кричать “Ганьба!”. Хтось із натовпу запалив фаєр і кинув його в поліцію.

Нагадаємо, 23 лютого Приморський суд Одеси визнав винним радикала Сергія Стерненка у викраденні і тортурах депутата райради Сергія Щербича в 2015 році. Його засудили до семи років позбавлення волі.

Стерненко стверджував, що в справі немає складу злочину. Прокуратура просила 8 років в’язниці.

Після винесення вироку у будівлі, де проходило засідання, почалися заворушення. Група підтримки Стерненка не випускала автозак з ним з суду, почалися зіткнення. В результаті Стерненка все ж вивезли.

Після цього він покликав своїх прихильників прийти до Офісу президента до 20:00.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *