Відео. ” До влади прийшов Антимайдан “: Порошенко застеріг Зеленського…

До влади прийшов Антимайдан, але ми здатні захистити Україну – Петро Порошенко під час вшанування Героїв Небесної Сотні. «Сім років пройшло з того трагічного ранку 18 лютого, трагічних подій в Маріїнському парку, коли Україна втратила десятки своїх найкращих синів та доньок. І через 7 років судять не вбивць, не тих, хто віддавав накази на убивство українців, на знищення розвитку країни, її шляху в Європу, а тих, кого катували і проти яких робили замахи на життя», – говорить Петро Порошенко.

«Достатньо красномовний приклад – це Тетяна Чорновол, яка пережила замах, вижила під час подій на майдані, коли на нас наступали. Її сьогодні звинувачують, і ця влада намагається її запроторити за грати. І багатьох інших волонтерів, добровольців, які боронили і боронять нашу державу, нашу честь і нашу гідність», – обурюється п’ятий Президент. «Чому так трапилося? Тому що зараз повернувся до влади Антимайдан. Коли люди Януковича і його поплічника Портнова сьогодні увійшли до владних кабінетів.

Як вони туди потрапили ? Як вони отримали контроль над правоохоронною і судівською системою? Зусиллями Зеленського. Яким чином руйнується справа Майдану, коли за вимогою Путіна і вказівкою Зеленського з-під варти звільняються вбивці, співробітники «Беркуту» і віддаються Путіну для того, щоб зруйнувати справи Майдану? Це є позиція теперішньої влади», – переконаний лідер «Європейської Солідарності».

Порошенко наголосив, що вчора парламент проголосував дуже важливу і правильну Постанову, якою визнав Революцію Гідності однією з державотворчих подій в Україні. «Але судити треба не по словах, а по справах. Бо фундаментом Революції гідності були європейські цінності, до яких, на жаль, вони не мають жодного відношення. Це – свобода слова, верховенство права, демократія», – наголошує Порошенко.

Джерело:uaword.top

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *