Трагедія в “Дизель Шоу”: колишній учасник розкрив приголомшливі подробиці: “Зайшли лікарі і сказали, що …”

Колишній актор “Дизель шоу” Олег Іваниця розкрив нові подробиці фатальної автокатастрофи, в якій загинула його колега Марина Поплавська.

Гуморист не зміг змиритися з тим, що сталося і навіть пішов з колективу. В інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» він розповів, що вберегло від смерті інших зірок під час ДТП.

“Нас врятував мій земляк з Вінниці. Він їхав перед нами по крайній смузі на фурі зі швидкістю 50 км на годину. Ми їхали в другій смузі зі швидкістю 90 км на годину. У якийсь момент автобус почав повільно рухатися в сторону. І він вдарився в цю фуру. А якби цієї фури не було, то там далі або відбійник, або стовпи “, – заявив Олег Іваниця.

Після аварії артист якийсь час не міг повірити в загибель Марини Поплавської, він до останнього був упевнений, що колега зійшла в рідному Житомирі. За словами Олега, він пам’ятає, як зайшли лікарі і сказали їм про долю актриси.

“Коли зайшли лікарі, ми лежали. І вони кажуть, що її вже немає. І я в той момент не повірив”, – повідомив Іваниця.

Трагедія кардинально змінила світогляд Олега, він зауважив, що люди часто переживають через зайві речі, а не найголовніше. Після страшної ситуації актор прийшов до висновку: в житті мало що має значення. Навіть через два роки чоловікові боляче згадувати про подругу, він зізнався, що часом плакав.

Він не звинувачує водія автобуса, але вирішив відкрити нову сторінку в своєму житті. Коли Олег Іваниця пішов з “Дизель шоу”, йому полегшало. Зірка почав активно зніматися в кіно і серіалах, таких як «Жіночий лікар».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *