Хвoрoбa виявилася сильнішою! Пішла з життя зірка ТСН. Рaк повернувся – не залишив шансів: Сліз не стримати…

Помер журналіст ТСН Олег Тудан. Він боровся із раком стравоходу.

Буковинський кореспондент ТСН Олег Тудан помер після довгої боротьби з онкозахворюванням.
Про це у Facebook написала його подруга Христина Гаврилюк. Про поховання вона повідомить згодом.

Понад 3,5 року тому Олег потрапив до Національного інституту раку з пухлиною у стравоході.

Обережні лікарі не давали жодних прогнозів, але Олег вирішив так просто не здаватися. Друзі збирали кошти на лікування. Гроші на лікування тоді намагалися вкрасти шахраї, але злодіям тоді нічого так і не дісталося. А молодий організм та лікарі разом зробили диво і хвороба відступила.

Три роки хвороба про себе не нагадувала. Утім, нещодавно повернулася – та повернувся біль. На його порятунок була надія – українські лікарі збиралися вперше використати імунотерапію для лікування раку стравоходу. Саме цей метод два роки тому отримав Нобелівську премію з фізіології та медицини. Лікування вже сертифіковане в Україні, але досі дороге. Першим пацієнтом мав стати Олег Тудан.

Про свій досвід боротьби з хворобою журналіст розповідав у серії матеріалів “Діагноз – рак”Семья заперла сына в подвале, войдя через 17 лет, они поседели Киркоров больше не скрывает свою жену: все ахнули, увидев ее… Это была последняя рыбалка для него! Смотри, что произошло Гориллу хотели скрестить с женщиной: смотрите, что из этого вышло Спустя 39 лет: наконец-то Горбачев признался, зачем он развалил великую страну СССР 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *