Школяр протягнув 2 кілометри на собі пораненого друга чим і врятував йому життя

Відважний школяр, Сергій Савелов 1 березня отримав нагороду «Гаряче серце». Він сам, з гіпсом на руці притягнув пораненого друга до травмпункту чим і врятував йому життя.

А все сталося 10 лютого 2018 року. Хлопчик з друзями вирішили покататися на крижаній гірці, яка знаходиться поруч з переправою.

Сергію мама заборонила це робити, так як у нього був зламаний палець на руці і було накладено гіпс. Але хлопчик не послухався.

Вони з хлопцями по разу скотилися з гірки, але так як вона була з вибоїнами, а Сергій був з гіпсом, хлопчаки знайшли більш рівну гірку, але в кінці були дерева. Всі каталися, все було добре.

«Я з’їхав першим і сказав:« Все, більше не поїду ». Там дерева навколо, можна вдаритися. Так і залишився стояти внизу. Митя поїхав, у нього ватрушка підстрибнула, як на трампліні, і він з усього маху врізався в дерево, сильно вдарився прямо головою ».

Митя спочатку нічого не зрозумів, він спробував встати, але відразу ж упав. Хлопці змогли покласти його на дві ватрушки, але третій друг, який був з Дмитром і Сергієм злякався і втік. До будинку було цілих 2 кілометри, телефону в жодного, ні в іншого не було. По дорозі Сергій намагався гальмувати попутні машини, але можливо люди думали, що підлітки так розважаються, тому ніхто не зупинявся. Так Сергій і тягнув 2 кілометри, свого друга на двох ватрушках.

Джерело:dymku.top

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *