«Якщо вже йти, то тільки в президенти»: Усик тільки що зробив неочікувану заяву для України

Спортсмен повідомив, що ще якийсь час він ще планує залишатися на рингу

Нещодавно Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу з боксу. З тих пір, як зазначає спортсмен, в його житті з’явилося ще більше прес-конференцій та інтерв’ю. Так, в одному зі своїх виступів на телеканалі «112 Україна» боксер заявив, що планує завершити спортивну кар’єру в перспективі найближчих семи років.

Повідомляє bbcccnn.co

Відповідаючи на питання журналіста, Олександр Усик прокоментував свої плани щодо боксерської кар’єри простими словами: «Найближча перспектива – це сім років. Побоксировать ще треба, позайматися, порадіти. Ще ряд питань є, які треба закрити. Мені подобається це. Якщо я цього не роблю, мені важко стає. Якщо я не боксую якийсь час, мені чогось не вистачає. Мені це потрібно. Коли у мене не буде цього відчуття, того, що мене це несе, «пре», кураж, як тільки я відчую, що його немає, то все »

Так само на передачу у Олександра запитували, чи не налаштований він піти в політику. Але боксер сказав, що йому це не цікаво, і що він не збирається розчаровувати своїх фанатів, і в жарт додав: «Якщо вже йти, то в президенти йти … Але я молодий, мені не можна ще. Я ще боксую ».

До речі, недавно Усик зробив цікаве визнання – він розповів, що пише вірші, а ще спортсмен розповів, про те, що хотів би, щоб його діти вибрали собі в майбутньому професію самостійно.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *