Лікарі рятують 2-річного Давида: родині потрібна допомога

2-річний Давид Ляшенко хворіє на гемолітико-уремічний синдром, у нього відмовили нирки. Ліки, які можуть допомогти, в Україні не сертифіковані, тож мама разом із сином поїхала на лікування до Туреччини. Препарат коштує майже 5 тисяч доларів за дозу. Родина вже витратила всі свої збереження і благає допомогти.

У малюка прояв хвороби почався із блювоти, піднялась температура. Хлопчика шпиталізували до приватної лікарні, але згодом у нього відмовили нирки і Давида транспортували до «Охматдиту». Там лікарі поставили  діагноз – гемолітико-уремічний синдром. «Це важке захворювання з дуже високою летальністю. Коли воно супроводжується ще й важкою інфекцією, то іноді летальність у різних країнах від 25 до 50%», – кажуть лікарі.

Мама почала шукати всі можливі варіанти лікування і тоді знайшла препарат, який може врятувати її сина. «Цей препарат є абсолютно ефективним у більшості випадків… Захворювання не розвивається і не прогресує», – каже завідувач кафедри нефрології НМАПО ім. П.Л. Шупика Дмитро Іванов.

Відео Дворічний Давид, у якого відмовили нирки, потребує негайної допомоги небайдужих

Дворічний Давид Ляшенко хворіє на гемолітико-уремічний синдром. У нього відмовили нирки. Ліки, які можуть допомогти, в Україні не сертифіковані. Тож мама разом із сином поїхала на лікування до Туреччини. Вартість препарату – близько 5 тисяч доларів за дозу. Родина вже витратила всі свої заощадження. І благає нас допомогти.

Недуга підступна і дуже рідкісна. Лікарі й досі не можуть лабораторно визначити її форму, тож скільки часу триватиме лікування – запитання, на яке поки що ніхто не знає відповіді. Нині потреба в одній дозі на тиждень. Припускають, що цей препарат доведеться приймати пожиттєво.  «Чоловік кожен день шукає гроші, тому що їх немає… Продає, займає і що тільки можна. Всі родичі шукають», – каже мама малюка.

Батьки  дуже просять не залишатись осторонь їхньої біди, щоб Давид скоріше одужав.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *