Щойно! Депутати зблідли – сталось шокуюче! Зеленський добив – позбавлять найдорожчого!

В Україні можуть обмежити максимальну тривалість повноважень народного депутата двома термінами. Про таку пропозицію повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера”.

Данілов зауважив, що за цей термін народні обранці мають можливість “показати себе суспільству”.

“Я МОЖУ СКАЗАТИ, ЩО Є ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ДВОМА ТЕРМІНАМИ ОБМЕЖИТИ ТРИВАЛІСТЬ ПОВНОВАЖЕНЬ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ. ДВА ТЕРМІНИ МАКСИМАЛЬНО ВІДПРАЦЮВАВ, І ПОКАЖИ СЕБЕ СУСПІЛЬСТВУ”, – ЗАЯВИВ ВІН.

Спираючись на слова секретаря РНБО, в Україні поширюється практика, коли у Верховній Раді довгими роками перебувають одні й ті ж самі особи.

“У НАС ЯКЩО В П’ЯТИ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЯХ НЕ ПОБУВАВ – ЦЕ ВЖЕ НЕ ПОЛІТИК”, – ПОЖАРТУВАВ ДАНІЛОВ.

Варто зазначити, що секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що жодні кроки президента РФ Володимира Путіна у відповідь на санкції щодо його кума Віктора Медведчука та Оксани Марченко не злякають  українців.

Секретар РНБО відповів на питання, чи може існувати загроза безпеці України, якщо Путін буде  вдаватись до тих чи інших кроків у відповідь на рішення РНБО.

“ТЕ, ЩО РОБИТЬ ЦЕЙ ПАН (ПУТІН), ПОЧИНАЮЧИ З 2014 РОКУ НА ТЕРИТОРІЇ НАШОЇ КРАЇНИ, КОЛИ ВОНИ ЗАХОПИЛИ КРИМ, КОЛИ ВОНИ РОЗВ’ЯЗАЛИ ВІЙНУ НА ТЕРИТОРІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ… ЧИМ НАС ЩЕ МОЖНА ЗЛЯКАТИ? МИ ПЕРЕБУВАЄМО У СТАНІ ВІЙНИ ФАКТИЧНО. ТАК, ВОНА НЕ ОГОЛОШЕНА, АЛЕ ЦЕ Ж ВІДБУВАЄТЬСЯ З 2014 РОКУ”.

“МИ ДІЙСНО НЕ РОСІЯНИ. ЯКЩО ХТОСЬ ВВАЖАЄ, ЩО НАС МОЖНА ЗАХОПИТИ, НАС МОЖНА ЯКОСЬ ПРИНИЗИТИ… ЗНАЄТЕ, У НАС ТАКА ГЕНЕТИЧНА ВОЛЯ ДО СВОБОДИ, ЩО МИ НЕОДНОРАЗОВО ЦЕ ДОВОДИЛИ І ЩЕ РАЗ МОЖЕМО ДОВЕСТИ”.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *