Починається! Зроблять це на засіданні – відберуть все: 250 осіб! Напруга наростає – гучне рішення!

Сьогодні відбудеться чергове засідання РНБО. За даними ЗМІ на ньому розглянуть можливість позбавлення держнагород, військових і почесних звань деяких осіб.

За даними ZN.UA, під час засідання серед іншого, буде розглянута можливість позбавлення державних нагород, військових і почесних звань осіб, замішаних у сприянні російській агресії і тероризму.

Проти кого точно буде застосований 25 пункт ст. 4 Закону “Про санкції” невідомо. Однак спочатку в списку, представленому для вибору тих, кого позбавлять державних нагород, почесних і військових звань, було близько 250 імен.

Нагадаємо, що раніше було оприлюднено питання, які будуть розглядати на засідання 26 лютого.

“НА ЗАСІДАННІ У ЗАКРИТОМУ РЕЖИМІ БУДЕ РОЗГЛЯНУТО ПРОЕКТ «ДЕРЖАВНОЇ СТРАТЕГІЇ ДЕОКУПАЦІЇ ТА РЕІНТЕГРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛЬ». ЧЛЕНИ РНБО УКРАЇНИ ТАКОЖ ОБГОВОРЯТЬ ПИТАННЯ СТОСОВНО: НЕВІДКЛАДНИХ ЗАХОДІВ ЩОДО ПРОТИДІЇ ЗАГРОЗАМ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ У СФЕРІ ГРОМАДЯНСТВА; СТАНУ РОЗСЛІДУВАННЯ СПРАВ ПРО ДЕРЖАВНУ ЗРАДУ, ДЕЗЕРТИРСТВО ТА ТЕРОРИСТИЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ПОРУШЕННЯ ПРИСЯГИ; А ТАКОЖ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ САНКЦІЙ”, – ЗАЯВИЛИ У ПРЕСЦЕНТРІ РНБО.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *