Щойно! Шарію кінець- терміновий розшук, СБУ вже там. Посадити, не сховається!

Служба безпеки України оголосила проросійського блогера Анатолія Шарія у державний розшук. Сам Шарій мав прийти на допит 22 лютого у СБУ, проте замість нього з’явились лише його захисники, 25 лютого блогер знову не прийшов на допит.

Про це повідомляє СБУ.

Адвокати запевнили, що СБУ знає, що Шарій перебуває в Іспанії, отож саме туди має направити підозру.

А для цього необхідно діяти через іспанські правоохоронні органи. У СБУ, тим часом, призначили новий допит блогера на 25 лютого. На нього Шарій теж не з’явився. Знову прийшли адвокати та ознайомились із матеріалами справи.

Крім того, адвокату вручили клопотання щодо обрання запобіжного заходу Шарію. Далі його скерують до суду.

Нагадаємо, 16 лютого Служба безпеки України оголосила Анатолію Шарію про підозру у вчиненні державної зради. У відомстві припускають, що Шарій діяв на замовлення іноземних структур. Слідство вважає, що дії Шарія були спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні, зокрема на розпалювання міжетнічних і міжконфесійних конфліктів.

В СБУ також зазначили, що заяви та дії Шарія активно використовували російські ЗМІ, зокрема телеканали «Россия 24», «Россия 1», телеканал Міністерства оборони Росії «Звезда» та інші. Відеоблогеру загрожує до 15 років позбавлення волі.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *