“Тепер мені втрaчaти нічого, я поmеpлa разом з ними ” : Жінка, яка втратила чоловіка і єдину доньку, звернулася до матері мажора-винуватця в ДТП

Любов Азаренкова вимагає максимального покарання для Дмитра Габишева, який за кермом позашляховика врізався у легковик, де загинули 41-річний Дмитро Азаренков та 15-річна Анастасія. Потерпіла обурена позицією підозрюваного, який намагався вийти з-під варти під домашній арешт.

На підтримку Любові Азаренкової, яка втратила в ДТП чоловіка і доньку, до апеляційного суду, де 11 лютого Габишев оскаржував тримання під вартою, прийшли рятувальники — колеги Дмитра Азаренкова, а також однокласники Анастасії.

“Вони подають скаргу до апеляційного суду, хочуть його забрати додому, про що це свідчить, Вікторіє Габишева? Я особисто до вас хочу звернутися. Якщо ви така мама хороша, яка виховала цю “помилку молодості”, і ви таке творите. У мене просто вже немає слів”, — сказала Любов Азаренкова.

“Судді, невже у вас ні у кого немає дітей? Немає рідних та близьких? Невже ви не боїтеся, що завтра ваша дитина вийде, а на дорозі опиниться такий саме Дмитро Габишев або схожий, який вб’є усю вашу родину? Вашу єдину дитину”, — додала жінка.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *