«Голoвою oб кyшетку»: лікарка-стоматолог жоpctоkо 6uла дітей під час прийому (ВІДЕО)

У Рівному скандал через лікарку-стоматологиню Інну К. У Мережі опублікували відео, на якому видно, як вона шарпає дівчинку, яку батьки привели полікувати зуби і б’є об кушетку головою маленького хлопчика.

«Била головою об крісло»

Синці на руках, шиї та рани на обличчі – такі фото з’явилися в Інтернеті. Батьки постраждалих дітей уже написали заяву до поліції.

Скандал розпочався з того, що рівнянка опублікувала у соціальній мережі Фейсбук фотографію на якій її 5-річна дитина з гематомами на шиї та руках та написала, що це наслідки відвідування стоматолога.

Мама опублікувала фото постраждалої дівчинки від рук стоматологині / Фото Фейсбук Юлія Ящук

Лікарка не вперше жорстоко поводилась з дітьми
У коментарях інші рівняни підтримали жінку та розповіли про схожі інциденти лікування у вказаній стоматології. Зокрема, Вікторія Мамотюк опублікувала шокуюче відео із стоматологічного кабінету.

Увага, особливо вразливим краще не дивитись відео!

Мама дівчинки із відео була однією з тих, хто захищав публічно лікарку. Вона не знала, що постраждала і її дитина пів року тому. Та коли побачила відео – впізнала свою дитину. Жінка каже, що до останнього не могла повірити своїм очам, адже лікарка знала про інвалідність трирічної дівчинки та хворобу серця, – написала Вікторія.

Батьки вже написали заяву в поліцію

Наразі особу хлопчика з відео не встановили, а один з адвокатів Рівного уже розпочав роботу із 3 потерпілими від дій лікарки.

На іншому відео видно, як Інна Кравчук заносить дитину на руках у свій кабінет. Бере до рук шприц і підносить до обличчя дитини та щось каже, очевидно лякає, дівчинка махає головою відповідаючи на залякування «Ні».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *