Відомий продюсер і шоумен Ігор Кондратюк опублікував 2 фотографії, які підтверджують розшук Аксьонова органами МВС і наявність у нього російського громадянства
Відомі українці в соціальних мережах вимагають негайної реакції держави на скандал, що стався на виборчому окрузі №50 у Донецькій області, де перемагає мер Добропілля Андрій Аксьонов.

У 2014 році Аксьонов організовував на Донбасі референдум за проголошення “ДНР” і відділення від України.
Телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк на своїй сторінці в соціальній мережі facebook. обурений тим, що українські спецслужби і органи Центральної виборчої комісії допустили до участі у виборах людини, який працював на державу-агресора на самому початку окупації Донбасу.
В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!
“Як таке можливо ??? Навіщо ми платимо зарплати невігласам / пройдисвітам / прид ** кам з СБУ і ЦВК ??? Хто дозволив йому зареєструватися кандидатом в депутати ВР ??? Як цей антиукраїнський (антидержавний тобто) Андон може бути депутатом ВР  ??? Такому “депутату” сміттєвого бака буде мало “, – пише Кондратюк.
Image
Кондратюк також опублікував дві фотографії, які підтверджують розшук Аксьонова органами МВС, а також підтвердження наявності у нього російського громадянства.
Більш того, журналіст Вахтанг Кіпіані зазначив, що в порушення закону України під час передвиборної кампанії всі бігборди Аксьонова були російською мовою.
“В порушення закону – всі білборди його були російською. Але коли немає влади, то все можна”, – пише він.
“Пам’ятаю, коли обговорювали мінські, то говорили:” Ви що, хочете щоб Моторола в ВР сидів? “. Тепер і Моторол не треба”, – коментують скандал користувачі соцмереж.


Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *