Потужнuй удар ЗСУ по бойовuках “Л / ДНР” – кадри спецоперації розійшлuся по соцмережах

Армія України провела спецоперацію на території окупованого Донбасу. У відповідь за обстріл вантажівки воїни ЗСУ завдали удару у відповідь по техніці противника. В результаті було вбито 5 осіб і ще 3 поранені.

Через обстрілу вантажівки, в якому знаходилися воїни армії України, ВСУ було завдано удару по позиціях сепаратистів. Снаряд знищив п’ять окупантів. Тематичний відеоролик з відповідним текстом опублікував у себе народний депутат Дмитро Тимчук в “Фейсбуці”, передає видання “Діалог.UA“.

“Порушення мінських угод робить негативний вплив на карму бойовиків Донбасу. Зустрічний вогонь знищив транспортні засоби агресора. Попередні дані повідомляють, що близько 5 Ісламська держава, ще 3 поранені”, – написав Тимчук.

Як повідомив нардеп, після обстрілу “Уралу” сепаратисти спробували атакувати ВСУ у відповідь. Це сталося в районі населеного пункту Жабунькі. Тим не менш, не уточнюється інформація щодо того, чим же закінчився бій. Користувачі ж, в свою чергу, оцінили опублікований відеоролик, написавши свої думки з приводу нього.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *